Návšteva Bruselu 21.11.-23.11.2018

Autor: Judita Olešová | 3.2.2019 o 21:40 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  111x

Spoznávanie hlavného mesta Európske únie - Bruselu a jeho inštitúcií spolu s partiou skvelých ľudí...

V závere minulého roka som absolvovala spolu s ďalšími študentami výlet do Brusel, ktorý pre nás zorganizovala pani Veronika Jankovičová z občianskeho združenia Babrubylon. Samotný výlet sa pre nás začal už na letisku, kde sme sa spolu s ostatnými účastníkmi zájazdu vzájomne pozoznamovali a vytvorili sme tak super skupinu, pripravenú zažiť krásne spoločné dni. Po prílete na letisku v Bruseli sme chvíľu čakali na doladenie organizačných záležitostí a následne sme sa presunuli na hotel. Veľmi sme sa potešili, že náš hotel ma super polohu a keďže sme boli veľmi hladní po dlhej ceste, vošli sme do prvej reštaurácie, ktorú sme našli a s chuťou sme sa najedli. Následne sme sa s celou skupinou presunuli do európskej štvrte.

Počas nasledujúcich 2 dní sme navštívili rôzne európske inštitúcie ako: Európsky parlament, rôzne diskusie a prednášky odborníkov.

Z celej návštevy sa mi najviac páčilo Parlamentárium, ktoré bol pre mňa veľmi obohacujúce a jednotlivé udalosti boli prezentované v kontexte celkovej histórie, čo mi lepšie pomohlo pochopiť jednotlivé udalosti danej doby.

Chcem sa veľmi pekne poďakovať organizátorom za pripravený program.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Fotografie boli detailné. Novinári hovoria o tom, ako ich sledovali

Možno skúšali odsledovať, kto by bol najľahšia obeť, hovorí Zuzana Petková.


Už ste čítali?